Статті

Перед замовленням кухонних меблів потрібно максимально точно скласти план кухні, позначивши всі розміри: загальні габарити приміщення, розташування вікон і підвіконь, дверей і плінтусів, електричних розеток і газових труб, кранів і водостоків, вентиляційних отворів. Однак, якщо Ви не впевнені в результаті, то запросіть додому фахівця, який кваліфіковано виміряє Ваше приміщення, таким чином вдастся уникнути можливих проблем при монтажі. Не хвилюйтеся, що це вплине на ціну - у нас замір безкоштовний!

Якщо говорити про меблі в цілому, то їх різномаїття просто вражає уяву. Тільки за призначенням можна виділити більше двох десятків видів меблів - офісні, дитячі, садові, комп'ютерні, а також меблі для кухні, спальні, передпокою, вітальні, ванної - і це далеко не повний перелік меблів, вироблених як у нас в країні, так і за кордоном. При цьому, кожен з перелічених видів меблів розрізняється ще й за конструкцією, способом збирання, матеріалом, що використовується при їх виготовленні, видами обробки і іншими якостями. Але, незважаючи на настільки строкате розмаїття, всі види меблів об'єднує те, що жоден предмет, будь це стіл, стінка або шафа, неможливо зробити без використання спеціальної меблевої фурнітури. Так що ж таке меблева фурнітура?

Меблева фурнітура - це цілий ряд допоміжних матеріалів, що застосовуються при виробництві меблів. Цей ряд налічує не один десяток тисяч найменувань. До них можна віднести різні петлі, шпінгалети, ручки, гачки, направляючі, запірні механізми та інші пристрої, що дозволяють забезпечити нормальне функціонування меблів, наприклад, відкривання, закривання і фіксацію дверцят або трансформацію дивана. І для того, щоб це функціонування здійснювалося належним чином, до меблевої фурнітури пред'являється ряд певних вимог, основним серед яких є точна відповідність затвердженим європейським стандартам.

Меблева фурнітура на сьогоднішній день представлена ​​в досить широкому асортименті і, для того щоб якимось чином систематизувати весь це достаток, існує певна класифікація фурнітури. Основу цієї класифікації становить поділ всієї меблевої фурнітури на лицьову і кріпильну. Тут назва груп меблевої фурнітури говорить сама за себе. Так, до лицьової фурнітури відноситься фурнітура, розташування якої передбачено з зовнішньої або внутрішньої сторони меблів, переважно з метою виконання декоративних функцій. Наприклад, карнизи, ручки для відкриття, різні площинні та об'ємні декори і т.д. Що стосується кріпильної меблевої фурнітури, то до неї відноситься все те, за допомогою чого здійснюється роз'ємне, нероз'ємне і рухливе з'єднання окремих деталей в єдине ціле, що згодом називається предметом меблів. Сюди входять стяжки, петлі, кронштейни, утримувачі та інші елементи.

Існує також досить об'ємна внутрішньогрупова класифікація меблевої фурнітури. У її основу покладені конструкційні особливості тих чи інших виробів. Візьмемо, наприклад, звичайні меблеві петлі, використовувані для навішування дверцят. Незважаючи на те, що всі вони виконують одну й ту ж функцію, тим не менш, вони розрізняються за типом кріплення, величиною кута відкриття, конструкцією і т.д. Або ж звернемо увагу на меблеві ручки. Якої вони тільки не бувають форми: ручки-скоби, ручки-підвіски, ручки-кнопки, ручки-планки, ручки-раковини, не кажучи вже про різноманітність застосовуваних матеріалів.

Не секрет, що меблева фурнітура грає не останню роль в міцності і надійності зібраних виробів, а, відповідно, і сама повинна мати аналогічні якості. Тому для виготовлення якісної меблевої фурнітури використовуються такі матеріали, які відповідають всім фізичним і механічним вимогам. Найчастіше це високоякісні метали, пластмаси, а також, залежно від призначення меблів, всілякі їх поєднання. Також часто деякі декоративні елементи, що відносяться до лицьової меблевої фурнітури, можуть бути виконані з кераміки, деревини, скла і деяких інших матеріалів.

Безумовно, з року в рік асортимент меблевої фурнітури поповнюється новими більш досконалими видами і моделями, які дозволять зробити меблі більш комфортним та зручним в експлуатації. Так, наприклад, все частіше при покупці меблів, замість звичних всім п'ятникових або карткових петель, можна побачити шарнірні, а замість звичайних пластмасових ручок - справжні витвори мистецтва, виконані з різних металів і інкрустовані різними намистинами, камінням і т.д. Поза всяким сумнівом, така меблева фурнітура не тільки дозволить відкрити і закрити дверку або витягнути шухляду, а й стане справжньою прикрасою будь-якого інтер'єру.

Наша компанія готова запропонувати меблеву фурнітуру наступних торгових марок: "Blum", "DC", "GTV", "HAFELE", "Linkеn System" та інших.

При виробництві меблів з ДСП необхідне облицювання всіх країв деталі. Для цього і був винайдений спеціальний матеріал. Як тільки його не називають меблевики - кант, смуга, стрічка, наклейка, кромка та ін. Але правильніше на професійному сленгу - меблева кромка. Кромка ПВХ являє собою смужку певної ширини, яка виконує захисну і декоративну функції.

Сьогодні споживач вже не задовольняється просто недорогими стандартними меблями, його цікавить їх дизайн, функціональність, здатність зберігати свій первісний вигляд протягом тривалого часу. А це безпосередньо пов'язано з якістю використовуваних матеріалів, в тому числі і кромок.

Сьогодні кромка ПВХ широко використовується при виготовленні корпусних меблів для дому та офісу, торгового і виставкового обладнання. Сучасне оснащення виробництва дозволяє облицьовувати як прямолінійні, так і криволінійні деталі.

При експлуатації меблів краї деталі піддаються найбільшому впливу, тому кромку ПВХ необхідно вибирати згідно передбачуваних умов експлуатації.

Кромка ПВХ добре захищає вироби від сколів і вологи, пластична і стійка до займання, добре обробляється ріжучим інструментом і піддається термоформовці. Наклеюється кромочна стрічка ПВХ тільки на спеціальному обладнанні безпосередньо з рулону, завдяки чому утворює з плитою практично монолітне поєднання. Зберігає свої фізичні властивості при температурах від -10 до +50 C.

Великий асортимент малюнків і кольорової гами поверхні кромки ПВХ, яскравість, різноманітність кольорів і розмірів (ширини і товщини) дозволяють застосовувати кромку не тільки для виготовлення корпусних меблів, а й для декорування приміщень.

Сьогодні кромка ПВХ служить не тільки для захисту виробу, але і є важливим елементом дизайну.

Кромка ПВХ. Застосування і переваги

Застосування кромки ПВХ надає меблевим елементам підвищену зносостійкість, довговічність і добре захищає торці виробів від сколів, проникнення вологи і інших пошкоджень, можливих в процесі експлуатації. Завдяки своїй пластичності при нанесенні кромка щільно прилягає до плити ДСП і забезпечує повне оптичне злиття поверхонь.

Полівінілхлорид (ПВХ) - синтетичний матеріал, що отримується з нафтопродуктів і звичайної кухонної солі. Для виробництва кромки ПВХ порошок з пластифікатором (гранули) і барвником (гранули) перемішують, засипають у міксер (екструдер) і під впливом високих температур перемішують до однорідної маси. Далі протягують через щілину певної товщини і ширини. Після охолодження у воді і висушування протягують валиками для надання текстури (гладка, шагрень або тиснення під дерево), потім із зворотного боку на кромку наносять праймер (грунтовку). Якщо кромка повинна бути з малюнком, то її фарбують поліграфічним методом або за допомогою термодруку. Потім кромку ПВХ скручують в бухту і відправляють на нарізку, якщо це необхідно.  • Індивідуальний підхід
  • Вибір матеріалу та кольору
  • Доступні ціни
  • Система знижок
  • Гарантійне обслуговування

Ми в соцмережах

       

Контакти

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Skype:   vkmebli
Тел.: +38 (099) 071-00-03
Сайт: www.vkmebli.com.ua

Замовити меблі