Статті

02 січня 2015

Планування шафи-купе

Шафа може бути важкою і громіздкою, а може стати втіленням грації та стилю. Якщо мова йде про шафи-купе, то останнє твердження повністю вірне. Вперше цей тип меблів став доступний широкому колу споживачів ще за часів Наполеона Бонапарта. Їх називали трохи по-іншому, але вже тоді за його розпорядженням замість дерев'яних стулок стали використовувати штори для полиць, які з часом були замінені стильними та строгими розсувними системами, які і застосовують в сучасних шафах.

Шафи-купе стали однією з багатьох чудових знахідок у проектуванні і створенні меблів. Конструкція його розсувних дверей дає можливість не тільки заощадити, але і візуально відкоригувати обсяги простору, застосовуючи дзеркала та скло щоб «заповнити» дверний отвір шафи. Така шафа містка і зручна у використанні в тому випадку, якщо вона грамотно спроектована. У такій шафі поміщається досить велика кількість речей, починаючи від десятка пар взуття, найрізноманітніших предметів повсякденного гардеробу і закінчуючи підручними предметами побуту на зразок швабри, щіток і пилососа. Все це і зробило шафи-купе настільки популярними в наші дні, все це і сприяє їх поширенню.

Головний нюанс, який необхідно врахувати в процесі проектування Вашої шафи-купе, полягає в необхідності повністю взяти до уваги загальне число і типові розміри тих речей, які будуть зберігатися в такій шафі. Саме тоді шафа вийде комфортабельною, міцною, довговічною і по-справжньому функціональною. На сьогоднішній день область застосування шаф-купе простягається від прихожих до спалень, віталень і дитячих.

Перед тим, як замовляти для свого будинку або офісу шафу-купе, слід детально обговорити ескізи і компоненти шафи з Вашим дизайнером. Потрібно продумати, що і як буде розташовуватися в майбутній шафі, як будуть орієнтовані полиці і різні секції, де і як будуть розміщуватися предмети, і взагалі - які предмети Ви збираєтеся зберігати в своїй шафі-купе.

Основою шафи купе, крім корпусної частини, є Спліт-система, яка рухається. Глибина її монтажу може складати близько 80 - 100 мм, даний параметр цілком залежить від виробника і нюансів вибраної конструкції. Враховуючи це, вкрай важливо звертати увагу на те, скільки в глибину може зайняти Ваш шафа в кімнаті. Якщо Ви можете виділити під простір шафи 700 мм, Ви можете продумати конструкцію шафи таким чином, щоб верхній одяг на вішаках був розміщений під прямим кутом до фасаду. Габарити при цьому повинні складати такий набір розмірів, щоб на кожне пальто доводилося від 80 до 100 мм. Саме таке поєднання розмірів дозволяє максимізувати кількість одягу, який поміщається в шафі. Якщо передбачається можливість виділити лише 600 мм, тут можливість розташування речей під прямим кутом вже дещо обмежена. Якщо ж габарити простору, виділеного під Вашу шафу, набагато менші зазначених показників, треба продумати конструкцію таким чином, щоб речі на вішалках були розміщені паралельно фасадній частині шафи.

Система дверей в шафі-купе повинна бути такою, щоб двері не були ні надмірно вузькими, ні надто широкими, при цьому мінімальні габарити дверей досягають 500 мм. Все, що має менші габарити, буде погано рухатися в пазах, розхитуватися і з'являється ризик поломки. Потрібно ретельно підходити до вибору розмірів і конструкції дверної системи, оскільки у разі будь-яких суттєвих порушень конструкції таки двері можуть часто заклинювати, вигинатися, втрачати свою стійкість. При цьому важливо врахувати наявність елементів, які стабілізують розсувні двері шляхом надання їм натягу і створюють додаткові рівні жорсткості.

Щоб наповнити рухому дверну систему, необхідно використовувати дзеркала, скляні панелі, пластиковий профіль, ротанг, бамбукові плашки, тканинну драпіровку або профіль-панель з фарбованого MDF. Вибір матеріалів, а також їх компоновка - це питання, які варто узгодити з дизайнером.  • Індивідуальний підхід
  • Вибір матеріалу та кольору
  • Доступні ціни
  • Система знижок
  • Гарантійне обслуговування

Ми в соцмережах

       

Контакти

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Skype:   vkmebli
Тел.: +38 (099) 071-00-03
Сайт: www.vkmebli.com.ua

Замовити меблі