Статті

03 січня 2015

Меблева кромка ПВХ

При виробництві меблів з ДСП необхідне облицювання всіх країв деталі. Для цього і був винайдений спеціальний матеріал. Як тільки його не називають меблевики - кант, смуга, стрічка, наклейка, кромка та ін. Але правильніше на професійному сленгу - меблева кромка. Кромка ПВХ являє собою смужку певної ширини, яка виконує захисну і декоративну функції.

Сьогодні споживач вже не задовольняється просто недорогими стандартними меблями, його цікавить їх дизайн, функціональність, здатність зберігати свій первісний вигляд протягом тривалого часу. А це безпосередньо пов'язано з якістю використовуваних матеріалів, в тому числі і кромок.

Сьогодні кромка ПВХ широко використовується при виготовленні корпусних меблів для дому та офісу, торгового і виставкового обладнання. Сучасне оснащення виробництва дозволяє облицьовувати як прямолінійні, так і криволінійні деталі.

При експлуатації меблів краї деталі піддаються найбільшому впливу, тому кромку ПВХ необхідно вибирати згідно передбачуваних умов експлуатації.

Кромка ПВХ добре захищає вироби від сколів і вологи, пластична і стійка до займання, добре обробляється ріжучим інструментом і піддається термоформовці. Наклеюється кромочна стрічка ПВХ тільки на спеціальному обладнанні безпосередньо з рулону, завдяки чому утворює з плитою практично монолітне поєднання. Зберігає свої фізичні властивості при температурах від -10 до +50 C.

Великий асортимент малюнків і кольорової гами поверхні кромки ПВХ, яскравість, різноманітність кольорів і розмірів (ширини і товщини) дозволяють застосовувати кромку не тільки для виготовлення корпусних меблів, а й для декорування приміщень.

Сьогодні кромка ПВХ служить не тільки для захисту виробу, але і є важливим елементом дизайну.

Кромка ПВХ. Застосування і переваги

Застосування кромки ПВХ надає меблевим елементам підвищену зносостійкість, довговічність і добре захищає торці виробів від сколів, проникнення вологи і інших пошкоджень, можливих в процесі експлуатації. Завдяки своїй пластичності при нанесенні кромка щільно прилягає до плити ДСП і забезпечує повне оптичне злиття поверхонь.

Полівінілхлорид (ПВХ) - синтетичний матеріал, що отримується з нафтопродуктів і звичайної кухонної солі. Для виробництва кромки ПВХ порошок з пластифікатором (гранули) і барвником (гранули) перемішують, засипають у міксер (екструдер) і під впливом високих температур перемішують до однорідної маси. Далі протягують через щілину певної товщини і ширини. Після охолодження у воді і висушування протягують валиками для надання текстури (гладка, шагрень або тиснення під дерево), потім із зворотного боку на кромку наносять праймер (грунтовку). Якщо кромка повинна бути з малюнком, то її фарбують поліграфічним методом або за допомогою термодруку. Потім кромку ПВХ скручують в бухту і відправляють на нарізку, якщо це необхідно.  • Індивідуальний підхід
  • Вибір матеріалу та кольору
  • Доступні ціни
  • Система знижок
  • Гарантійне обслуговування

Ми в соцмережах

       

Контакти

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Skype:   vkmebli
Тел.: +38 (099) 071-00-03
Сайт: www.vkmebli.com.ua

Замовити меблі