Дитячі

Дитяча кімната - це особливе приміщення, де діти проводять багато часу, грають, сплять, вчаться. Це маленький світ, де панує особлива атмосфера дитинства, всебічний і правильний розвиток дитини безпосередньо залежить від атмосфери, в якій він росте. Тому дуже важливо щоб меблі в дитячій були якісними, комфортними, а головне зручними.

Дитина цікава і з раннього віку починає пізнавати світ, необхідно щоб меблі допомагали дітям у розвитку та отриманні знань. Вони не повинні бути масивними, важкими. Діти активні в будь-якому віці і загравшись, можуть завдати собі травми, не помітивши гострий кут або виступаючу поличку. Меблі в кімнату дитини потрібно робити цікавими, красивими, функціональними, які могли б стимулювати розвиток, розширювати творчі здібності та дитячу фантазію.

Дитячі меблі на замовлення з правильно підібраними елементами можуть позитивно впливати на емоційний та психологічний стан дітей, їх фізичний та інтелектуальний розвиток. Умовно дитяча кімната ділиться на спальну, ігрову і місце для занять, навчання. Дуже важливо при виборі дитячих меблів підібрати потрібну кольорову гамму. Всім відомо, агресивні тони будуть порушувати спокій дитини і можуть призвести до психологічних розладів. Тому дитяча повинна бути виконана у м'яких спокійних тонах, в оточенні яких навколишній світ буде здаватися дітям надійним, добрим і теплим.

Меблі в дитячу зроблені під замовлення на нашому виробництві, враховують всі Ваші побажання, а також тонкощі розвитку дитини. Красиві, функціональні і крім цього, абсолютно безпечні для здоров'я, тому що зібрані з високоякісних матеріалів.

Купити дитячі меблі в нашій компанії (виробництво в м. Чернівці) - значить зробити правильний вибір. Професійні дизайнери допоможуть підібрати і вміло спланувати розміщення меблів для дитячої кімнати з урахуванням як фізичних, так і психологічних особливостей розвитку дитини в різні періоди його життя.

Ліжка для дитячої, виготовлені на замовлення. У вартість входить замір, доставка та монтаж.

Оцініть роботу!
(0 голосів)

Меблі для дитячої, виготовлені на замовлення. У вартість входить проект, доставка та монтаж.

Оцініть роботу!
(0 голосів)

Дитяча виготовлена на замовлення. У вартість входить замір, проект, доставка та монтаж.

Оцініть роботу!
(0 голосів)


  • Індивідуальний підхід
  • Вибір матеріалу та кольору
  • Доступні ціни
  • Система знижок
  • Гарантійне обслуговування

Ми в соцмережах

       

Контакти

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Skype:   vkmebli
Тел.: +38 (099) 071-00-03
Сайт: www.vkmebli.com.ua

Замовити меблі